Õppeprogrammid

Tartu ülikooli loodusmuuseumi ja botaanikaaia õppeprogrammid mitmekesistavad tavapärast õppetööd ning aitavad koolitundides õpitut kinnistada. Pakume zooloogia, geoloogia, geograafia, botaanika, säästva arengu ja muid loodusteemalisi aktiivõppe tunde. Õppeprogramme viime läbi nii loodusmuuseumis, botaanikaaias, koolis kui ka õues.

Õppeprogrammide tellimine

1. Tutvu meie õppeprogrammide valikuga ning vali välja sihtrühmale sobivad teemad.

2. Tellimuse esitamiseks täida vastav vorm, kirjuta aadressil loodusmuuseum@ut.ee või helista telefonil 737 6076. Kindlasti lisa osaleva lasteaia või kooli nimi, klass, osalejate arv, soovitud toimumisaeg (kuni kolm kuupäeva koos kellaaegadega) ja vajadusel ka toimumiskoht. Vaatame tellimuse läbi ning võtame teiega ühendust, et see kinnitada.

Kui osalejate seas on erivajadustega inimesi, soovid õppeprogrammi läbiviimist võõrkeeles, lühendatud versiooni või on muid erisoove, palun pane ka need kirja. 

Soovitame õppeprogrammides osalemise planeerida oktoobrist aprillini ning broneerida aeg varakult.

3. Õppeprogrammide tellimine on tasuline. Tutvu meie hinnakirjaga või küsi hinnapakkumist (loodusmuuseum@ut.ee). NB! Alates 1. veebruarist 2017 on 3-tunnise õppeprogrammi hind 135 eurot.

4. Koolid saavad õppeprogrammide tellimiseks küsida toetust SA Keskkonnainvesteeringute Keskuselt. Taotlusvooru tähtaeg on 27. veebruar 2017.

Vaata Tartu ülikooli loodusmuuseumi ja botaanikaaia õppeprogrammide valikut 2016/2017. ja 2017/2018. õppeaastal

Õppeprogrammide hinnapakkumised ja tellimine:
Tartu ülikooli loodusmuuseumi sekretär
Tel 737 6076
loodusmuuseum@ut.ee

Kontakt:
Külli Kalamees-Pani
loodushariduse koordinaator
Tel 5342 5101
kulli.kalamees-pani@ut.ee