Algas registreerumine õpilaste linnuviktoriinile

Foto: Veljo Runnel.

Avaldatud 05.02.2018

Tartu ülikooli loodusmuuseum kutsub 6.‒9. klasside loodushuvilisi õpilasi osalema linnuviktoriinil, et selgitada välja Eesti parimad noored linnutundjad. Linnuviktoriin on 14. märtsil 2018 Tartu ülikooli loodusmuuseumis.

Viktoriinil vastavad osalejad küsimustele Eesti lindude kohta. Linde tuleb ära tunda nii välimuse, kirjelduse kui ka häälte järgi. Parimatele noortele linnutundjatele on auhinnad ajakirjalt Eesti Loodus, Eesti ornitoloogiaühingult, Tartu ülikooli loodusmuuseumilt ja botaanikaaialt.

Viktoriinile ootame 6.9. klasside õpilasi kahe‒ kuni kolmeliikmelistes võistkondades. Registreerumine on avatud 5. veebruarist 5. märtsini või kuni kohti jagub. Osalustasu on 5 eurot inimese kohta ning sisaldab viktoriinil osalemist, ekskursiooni muuseumis ja sooja lõunasööki. Tutvu osalemise tingimustega ja registreeri võistkond siin: http://www.natmuseum.ut.ee/et/linnuviktoriin-2018.

Enne viktoriini soovitame õpilastel lugeda kirjandust, õppida linnuhääli ja uurida temaatilisi veebilehti. Kirjanduse ja veebimaterjalide loetelu leiate siit: http://www.natmuseum.ut.ee/et/linnuviktoriin-2018-valmistumine.

Linnuviktoriini korraldavad Tartu ülikooli loodusmuuseum ja botaanikaaed.

Lisainfo:
Tartu ülikooli loodusmuuseum
Tel 737 6076
loodusmuuseum@ut.ee
www.natmuseum.ut.ee/et/linnuviktoriin-2018