Töötajad

Nimi

Amet

Kontakt

Urmas Kõljalg, PhD (ökoloogia)

direktor, projektijuht, akadeemik

Tel 737 6235,
5341 2823
urmas.koljalg@ut.ee

Vallo Mulk, MSc (loodusvarade kasutamine ja kaitse)

direktori asetäitja, projektijuht

Tel 5695 0955
vallo.mulk@ut.ee

Loodusmuuseum

Vanemuise 46, 51014 Tartu, Eesti
Telefon: 737 6076
E-post: loodusmuuseum@ut.ee
Veebileht: natmuseum.ut.ee

Nimi

Amet

Kontakt

Kätlin Koser, MA

sekretär-teabespetsialist

Tel 737 6076
katlin.koser@ut.ee

Sigrid Ots, MA (kirjandus- ja teatriteadus)

projekti NATARC finantsjuht, arendusprojektide peaspetsialist

Tel 5563 8082
sigrid.ots@ut.ee

Veljo Runnel, MSc (bioloogia)

harrastusteaduse peaekspert

Tel 737 6076,
5308 0661
veljo.runnel@ut.ee

Geoloogiakogud

Nimi

Amet

Kontakt

Mare Isakar, MSc (geoloogia)

peavarahoidja

Tel 737 5839
mare.isakar@ut.ee

Ivo Paalits

varahoidja

ivo.paalits@ut.ee

Külli Kübar, MSc

varahoidja

tel 737 5839
kulli.kubar@ut.ee

Zooloogiakogud

Nimi

Amet

Kontakt

Villu Soon, PhD (zooloogia)

zooloogia teadur

villu.soon@ut.ee

Andrei Miljutin, knd (bioloogiateadused)

kuraator

andrei.miljutin@ut.ee

Sergei Põlme, PhD (botaanika ja mükoloogia)

zoosüstemaatika peaspetsialist

sergei.polme@ut.ee

Andro Truuverk, MSc

spetsialist

andro.truuverk@ut.ee

Mati Martin, knd (bioloogia)

zoosüstemaatika peaspetsialist

Tel 506 1721
mati.martin@ut.ee

Margus Ots

peaspetsialist

Tel 508 2244
margus.ots@ut.ee

Näituste ja loodushariduse osakond

Nimi

Amet

Kontakt

Reet Mägi, mag (Euroopa õpingud)

juhataja

Tel 737 6073,
504 0826
reet.magi@ut.ee

Riste Keskpaik, MA (semiootika ja kultuur)

turundusjuht ja näituste kuraator

riste.keskpaik@ut.ee

Kaja Karo, MA (religiooniantropoloogia)

turundus- ja kommunikatsioonispetsialist

Tel 505 3468
kaja.karo@ut.ee

Eva-Liisa Orula, MA (bioloogia õpetaja)

ürituste koordinaator

Tel 737 6078,
5342 2139
eva-liisa.orula@ut.ee

Külli Kalamees-Pani, MSc (bioloogia didaktika)

loodushariduse koordinaator

Tel 5342 5101
kulli.kalamees-pani@ut.ee

Aivo Tamm

muuseumipedagoog

Tel 511 172
aivo.tamm@ut.ee

Karin Pai, MSc (geoloogia)

loodushariduse spetsialist

karin.pai@ut.ee

Tõnu Pani, MSc (geoloogia ja mineraloogia)

varahoidja

Tel 737 6078
tonu.pani@ut.ee

Margot Sakson

kunstnik-kujundaja

margot.sakson@ut.ee

Rein Kuresoo

peaekspert

rein.kuresoo@ut.ee

Inge Kukk

ekspert

Tel 520 9484
inge.kukk@ut.ee

Katrin Kolnes

administraator-teabespetsialist

katrin.kolnes@ut.ee

Kaia-Liisa Jõesalu

administraator-teabespetsialist

kaia-liisa.joesalu@ut.ee

Märt Kütas

giid

mart.kutas@ut.ee

Aile Sumberg, MSc (zooloogia ja hüdrobioloogia)

giid

aile.sumberg@ut.ee

Janek Urvik, MSc

giid

janek.urvik@ut.ee

Elen Kontkar

giid

elen.kontkar@ut.ee

Tõnis Tasane, MSc (zooloogia ja hüdrobioloogia)

giid

tonis.tasane@ut.ee

Botaanika- ja mükoloogiakogud

Nimi

Amet

Kontakt

Kai Vellak, PhD (botaanika ja mükoloogia)

botaanika- ja mükoloogiamuuseumi juhataja

Tel 737 6229,
524 6249
kai.vellak@ut.ee

Leho Tedersoo, PhD (botaanika ja mükoloogia)

bioloogiliste interaktsioonide ökoloogia vanemteadur

Tel 737 6171
leho.tedersoo@ut.ee

Irma Zettur

seente kogu kuraator

irma.zettur@ut.ee

Kaili Orav, MSc (taime- ja seeneteadus)

kuraator

kaili.orav@ut.ee

Mari Müür, MSc (bioloogilise mitmekesisuse kaitse)

kuraator

mari.muur@ut.ee

Ülle Reier, PhD (botaanika ja mükoloogia)

soontaimede herbaariumi kuraator, kuraator

Tel 5343 0945
ulle.reier@ut.ee

Tiiu Kupper, MSc (botaanika ja mükoloogia)

kuraator

tiiu.kupper@ut.ee

Anu Kollom, MSc (botaanika)

seente eluskultuuride kogu kuraator

Tel 737 6172
anu.kollom@ut.ee

Elurikkuse informaatika ja digiarhiivide töörühm

Nimi

Amet

Kontakt

Kessy Abarenkov, PhD (botaanika ja mükoloogia)

bioloogilise informaatika teadur

Tel 737 6175
kessy.abarenkov@ut.ee

Allan Zirk

peaspetsialist

allan.zirk@ut.ee

Tõnu Raitviir, MSc (ökosüsteemide tehnoloogia )

spetsialist

tonu.raitviir@ut.ee

Timo Piirmann

spetsialist

timo.piirmann@ut.ee

Raivo Pöhönen

spetsialist

raivo.pohonen@ut.ee

Kristjan Reinhold

spetsialist

kristjan.reinhold@ut.ee

Alar Kume

spetsialist

alar.kume@ut.ee

Filipp Ivanov

spetsialist

filipp.ivanov@ut.ee