Koolivaheaja looduspäev

Foto: Aivo Tamm

Koolivaheaja looduspäeval saavad lapsed osaleda põnevates õpitubades ning elavnurgas tutvuda eksootiliste lemmikloomade - madude, ämblike ja putukatega.
Julgemad lapsed saavad kätte võtta kuningpüütoni, roninastiku ja tarantli.

Vajalik on eelnev registreerimine telefonil 737 6076 või aadressil loodusmuuseum@ut.ee.

Osalustasu lapse kohta on 6 eurot. Kogunemine ja osalustasu maksmine toimub koolivaheaja looduspäeval alates kella 10.30 loodusmuuseumi kassas.

Korraldamist toetab SA Keskkonnainvesteeringute keskus.

Lisainfo:
TÜ loodusmuuseum
tel 737 6076
loodusmuuseum@ut.ee

23. aprillil “Huvitavad karbid ja teod” TÜ loodusmuuseumis

TÜ loodusmuuseumi looduspäeval saavad lapsed osaleda kahes põnevas õpitoas. “Esimeses töötoas uurivad lapsed Eesti karpe ja tigusid ning tutvuvad nende eluviisi ja toitumisega. Teise töötoa teemaks on aksolotl ehk mehhiko tömpsuu ning elavnurgas tutvume eksootiliste lemmikloomadega. Kätte saab võtta kuningpüütoni, roninastiku ja tarantli,” sõnas loodushariduse koordinaator Külli Kalamees-Pani.

Koolivaheaja looduspäev toimub 23. aprillil kell 11-14 TÜ loodusmuuseumis (Vanemuise 46). Osalema on oodatud 7-14aastased lapsed. Vajalik on eelnev registreerimine telefonil 737 6076 või aadressil loodusmuuseum@ut.ee.

Osalustasu lapse kohta on 6 eurot. Kogunemine ja osalustasu maksmine toimub samal päeval alates kella 10.30 loodusmuuseumi kassas.

Korraldamist toetab SA Keskkonnainvesteeringute Keskus.

Lisainfo:
TÜ loodusmuuseum
Tel 737 6076
loodusmuuseum@ut.ee