Koolivaheaja looduspäev

Foto: Katrin Mäeots

Koolivaheaja looduspäeval saavad lapsed osaleda põnevates õpitubades ning elavnurgas tutvuda eksootiliste lemmikloomade - madude, ämblike ja putukatega.
Julgemad lapsed saavad kätte võtta kuningpüütoni, roninastiku ja tarantli.

Vajalik on eelnev registreerimine telefonil 737 6076 või aadressil loodusmuuseum@ut.ee.

Osalustasu lapse kohta on 6 eurot. Kogunemine ja osalustasu maksmine toimub koolivaheaja looduspäeval alates kella 10.30 loodusmuuseumi kassas.

Korraldamist toetab SA Keskkonnainvesteeringute keskus.

Lisainfo:
TÜ loodusmuuseum
tel 737 6076
loodusmuuseum@ut.ee

 

Koolivaheaja looduspäev "Herbaariumi valmistamine ehk kuidas talletada suvemälestusi"

Suvisel koolivaheaja looduspäeval on kõik 7-14aastased lapsed oodatud TÜ botaanikaaeda, et saada põnevaid nippe suvemälestuste talletamiseks.

Looduspäeval saavad lapsed teada, mis on herbaarium, miks ja kuidas herbaariumi teha ja mida ette võtta kuivatatud taimedega. Külastame Tartu Ülikooli ökoloogia ja maateaduste instituudi teaduslikku taimede kogu. Kasutame kuivatatud taimi ja meisterdame ise ilusa kaardi.

Looduspäeva juhendavad Margit Hirv ja Kristine Fenske.

Koolivaheaja looduspäev toimub 18. juunil kell 11-14 TÜ botaanikaaia (Lai 38) õppeklassis, kasvuhoonetes ja aias.  Osalema on oodatud 7-14aastased lapsed. Vajalik on eelnev registreerimine telefonil 737 6180 või aadressil botaed@ut.ee.

Osalustasu lapse kohta on 6 eurot. Kogunemine ja osalustasu maksmine toimub samal päeval alates kella 10.30 botaanikaaia kassas.

Korraldamist toetab SA Keskkonnainvesteeringute Keskus.

Lisainfo:
TÜ botaanikaaed
Tel 737 6180
www.botaanikaaed.ut.ee