Linnuviktoriini 2018 tulemused

Linnuviktoriin oli 14. märtsil 2018 Tartu ülikooli loodusmuuseumis. Osales 31 võistkonda üle Eesti.

Esitati 19 küsimust, mille eest oli võimalik maksimaalselt saada 67 punkti. Mõlemas vanuserühmas esitati esikolmiku välja selgitamiseks lisaküsimusi.

Loe ka pressiteadet tulemuste kohta.

Lisainfo linnuviktoriini 2018 kohta

Noorem vanuserühm (6.-7. klass)

Koht

Võistkond

Kool

Liikmed

Punktid

I

Sinirind

Johannese Kool Rosmal

Geteli Hanni

58

II

Sinipääsuke

Gustav Adolfi Gümnaasium

Claudia Olev
Mona Lippus
Hanna Brigita Kört

52

III

Siidisabad

Rannu Kool

Karmen Virkus
Laura-Liisa Tõldsepp
Merit Kinsigo

42 *

IV

Mõtus

Kalmetu Põhikool

Laura Lorup
Oliver Truu
Anna-Liisa Esajas

42 *

V

Huvilised

Lihula Gümnaasium

Samuel Kastepõld
Joosep Michels
Silver Nikkel

41

VI

Reiniklased

Tartu Mart Reiniku Kool

Arabella Antons
Loviisa Lätt
Robin Otter

40

VII

Tiivulised

Abja Gümnaasium

Kerli Kond
Lisette Loit
Sandra-Liisbet Lilleste

37

VIII

Metsküla Merikotkad

Metsküla Algkool

Alvar Nikkel
Simo Linno
Laura Ulm

36

IX

Toots ja Teeled

Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium

Annabel Alaver
Loora Miia Külm
Arto Reinik

35

X

Metsis

Miina Härma Gümnaasium

Eliisabet Judin
Saamuel Sasi
Tuuli Kärt Tammaru

34

XI

Elva männid

Elva Gümnaasium

Maria Ojassaar
Anders Aksjonov
Leene Pärtel

33

XII

7.b

Pärnu Vanalinna Põhikool

Lene Sepandi
Silver Slinko
Merili Umb

29

XIII

Mattiase Põhikool

Mattiase Põhikool

Gert Jeremejev

19

* - koha määras lisaküsimus

Vanem vanuserüm (8.-9. klass)

Koht

Võistkond

Kool

Liikmed

Punktid

I

Hullud Metsised

Tartu Loodusmaja

Loviisa Purm
Madli Matilda Jaaniso
Martin Valvas

59

II

Keevitajad

Gustav Adolfi Gümnaasium

Voldemar Jagomägi
Triinu Luts
Johanna Maria Jõgisu

56 *

III

Vaprad Kahtlejad

Tallinna Prantsuse Lütseum

Artur Raik
Anette Kosenkranius
Hanna Triinu Järvine

56 *

IV

Loodusinimesed

Viljandi Jakobsoni Kool

Elina Anijärv
Laura Silde
Karol Lota Kinsi

54

V

Ohakalind

Tamsalu Gümnaasium

Marianne Lapin
Annika Õunapuu

51

VI

PüttPüttPütt

Tallinna Inglise Kolledž

Iris-Gertrud Jussila
Astrid Kiili
Helen Puškin

48

VII

Kivilinn

Tartu Kivilinna Kool

Eliise Mikomägi
Liisa Lota Lamp
Elis Saarelaid

45

VIII

Põlva Kool

Põlva Kool

Aadi Parhomenko
Maara Parhomenko
Katleen Schmeiman

44

IX-X

Kotkad

Põlva Kool

Aurora Vierland
Karolin Kalk
Anne-Liis Verev

43

IX-X

Pärnu Ülejõe Põhikool

Pärnu Ülejõe Põhikool

Maarja Kahre
Laura Kaaviste
Joosep Järvmaa

43

XI

teoloogid

Abja Gümnaasium

Kirke Kond
Marianne-Liis Oissar
Maitt Mendik

39

XII

O3

Tartu Kesklinna Kool

Kätryn Varkel
Pääsu Zingel
Auli Zingel

36

XIII

Homaar

Lihula Gümnaasium

Kevin Reidar Bachaus
Gertu Küttmann
Egert Kallus

34

XIV

Naerukajakad

Elva Gümnaasium

Saale Pärn
Jaak Pärtel
Oliver Mõttus

33

XV

Pesamuna

Tartu Kesklinna Kool

Kertu Serg
Ranno Samuel Adson
Trevor Kinna

30

XVI

Lumekakud

Kääpa Põhikool

Liisi Parm
Katre Nool
Eleriin Hirv

28

XVII

meme review

Abja Gümnaasium

Kaili Saar
Karmen Kask
Samantha Volkova

25

XVIII

Pasknäärid

Lihula Gümnaasium

Markus Sõber
Kardo Roosma
Martin Mägist

22

* - koha määras lisaküsimus