Linnuviktoriini 2017 tulemused

Linnuviktoriinil 29. märtsil 2017 osales 33 võistkonda ja 96 õpilast. Loe ka pressiteadet tulemuste kohta.

Esitati 19 küsimust, mille punktide kogusumma oli 52. Mõlemas vanuserühmas tuli esikolmiku selgitamiseks esitada lisaküsimusi.

Vaata täpsemalt www.natmuseum.ut.ee/et/linnuviktoriin-2017.

Noorem vanuserühm (6.-7. klass)

Koht

Võistkond

Kool

Liikmed

Punktid

I

Metsküla Merikotkad

Metsküla Algkool

Silver Nikkel

Samuel Kastepõld

Joosep Miches

32

II

Kalakotkad

Pärnu Ülejõe Põhikool

Laura Kaaviste

Maarja Kahre

Joosep Järvmaa

31

III

Kajakad

Gustav Adolfi Gümnaasium

Triinu Luts

Leena Margareth Viilup

Hanna Brigita Kört

28

lisaküsimus

otsustas

IV

Noa&OA

Merivälja Kool

Noa Elias Lappalainen

Olivia Parkman

Aneta Ponetajev

28

V

Põlva Kool 1

Põlva Kool

Aadi Parhomenko

Karolin Kalk

Aurora Vierland

26

VI

Siidisabad

Tallinna Prantsuse Lütseum

Iris Kreegi

Anette Kosenkranius

Georg Ott

25

VII

Raudkull

Rakvere Põhikool

Ragne Aav

Heliis Vunder

Mehis Vogt

24

VIII

Turteltuvid

Rannu Kool

Laura-Liisa Tõldsepp

Merit Kinsigo

Karmen Virkus

22

IX

Lihula7

Lihula Gümnaasium

Andri Lobjakas

Tõnis Lepp

Kardo Roosma

21

X

Linnupojad

Abja Gümnaasium

Kirke Kond

Marianne Liis Oissar

Romet Gregory Subi

19

XI-XII

Tudulind

Tudulinna Põhikool

Kadri Valter

Liiljan Veske

18

XI-XII

Kiriküüt

Kalmetu Põhikool

Laura Lorup

Oliver Truu

Christer Kukk

18

XIII-XIV

Marileene

Kirivere Kool

Mari-Liis Miljand

Maria Helena Orr

Meriliis Aus

16

XIII-XIV

Rõngu Keskkool

Rõngu Keskkool

Ekke Pehter

Karet Paap

Eliisa Varik

16

XV

Põlva Kool 2

Põlva Kool

Katleen Schmeimann

Maara Parhomenko

Elias-Lauri Kaupmees

15

XVI

Linnupojukesed

Elva Gümnaasium

Marleen Riisaar

Jarmo Voitra

Kateriin Saar

9

XVII

Naerukajakad

Tartu Emajõe Kool

Tiia Innos

Enely Stalfeldt

Kirke Soome

7

 

Mürakarud

Metsküla Algkool

Simo Linno

Alvar Nikkel

Eva-Maria Kastepõld

22

ei osalenud

kohaarvestuses

 

Vanem vanuserühm (8.-9. klass)

Koht

Võistkond

Kool

Liikmed

Punktid

I

Kustikad

Gustav Adolfi Gümnaasium

Sofia Marlene Haug

Johanna Maria Jõgisu

Claudia Olev

38

II-III

Kivirullijad

Tallinna Prantsuse Lütseum

Anni Joamets

Kaarel Fridolin

Artur Raik

37

II-III

Käo Sulased

Miina Härma Gümnaasium

Paul Kaasik

Eva Lotta Tamm

Mari Remm

37

IV

Booper doop shoop da woop

Tartu Kivilinna Kool

Christofer Vares

Kaisa Meentalo

Daisy Rohumets

31

V

Lota

Kirivere Kool

Lota Tähemaa

Daria Gabriela Orr

28

VI

Elva männid

Elva Gümnaasium

Oliver Mõttus

Saale Pärn

Jaak Pärtel

26

VII

Vesipapp

Abja Gümnaasium

Merilin Kalamis

Helari Tehver

Kaili Saar

25

VIII

Kivilinna Kool

Tartu Kivilinna Kool

Andreas Eskor

Katrin Käis

Katrin Kaareste

23

IX

Andrus

Tartu Kesklinna Kool

Jürgen Öövel

Säde Kohv

Lauri Kuresoo

22

X-XI

Käbilinnud

Kadrina Keskkool

Kirke Jäetma

Aigi Einmaa

Lisete Jürgens

19

X-XI

Harambe

Tallinna Inglise Kolledž

Robert Sarnet

Kaarel Süld

Markus Vaher

19

XII-XIII

Lihula8

Lihula Gümnaasium

Reidar Bachaus

Egert Kallus

18

XII-XIII

Loodusliktik

Tallinna Inglise Kolledž

Ann Maria Muuli

Helen Puškin

Iris-Gertrud Jussila

18

XIV

Tuvike

Tartu Kesklinna Kool

Liis Rossner

Ruth Sisask

Ranno Samuel Adson

14

XV

Suured mustad kuked

Juhan Liivi nimeline

Alatskivi Keskkool

Riko Piirisild

Paul Paap

Daaniel Püss

12