Õppeprogrammid

Tartu ülikooli loodusmuuseumi ja botaanikaaia õppeprogrammid mitmekesistavad tavapärast õppetööd ning aitavad koolitundides õpitut kinnistada. Pakume zooloogia, geoloogia, geograafia, botaanika ja muid loodusteemalisi aktiivõppe tunde. Õppeprogramme viime läbi nii loodusmuuseumis, botaanikaaias, koolis kui ka looduses.

Õppeprogrammide tellimine

1. Tutvu meie õppeprogrammide valikuga kodulehe paremal pool õppeprogrammide all asuvas rippmenüüs ning vali välja sihtrühmale sobivad teemad, mis on jaotatud valdkondlike teemade kaupa.

2. Tellimuse esitamiseks täida vastav vorm, kirjuta aadressil loodusmuuseum@ut.ee või helista telefonil 737 6076. Kindlasti lisa osaleva lasteaia või kooli nimi, klass, osalejate arv, soovitud toimumisaeg (kuni kolm kuupäeva koos kellaaegadega) ja vajadusel ka toimumiskoht. Vaatame tellimuse läbi ning võtame ühendust, et see kinnitada.

Kui osalejate seas on erivajadustega inimesi, soovid õppeprogrammi läbiviimist võõrkeeles, lühendatud versiooni või on muid erisoove, palun pane ka need kirja. 

Soovitame õppeprogrammides osalemine planeerida oktoobrist aprillini ning broneerida aeg varakult.

3. Õppeprogrammide tellimine on tasuline. Tutvu meie hinnakirjaga või küsi hinnapakkumist.

4. Koolid saavad õppeprogrammide tellimiseks küsida toetust SA Keskkonnainvesteeringute Keskuselt.

Õppeprogrammide hinnapakkumised ja tellimine:

tel 737 6076
loodusmuuseum@ut.ee

Kontakt:
Külli Kalamees-Pani
loodushariduse koordinaator
tel 5342 5101
kulli.kalamees-pani@ut.ee