Õppemängud

 


Metsa elujõud - hariv metsamäng ühele või mitmele mängijale

Selles mängus liigud läbi erinevate metsaelupaikade – külastad vanu tammikuid ja kuusemetsi. Laante vahel leiad veekogusid, mis on mitme huvitava liigi koduks. 

Tee häid valikuid kas tiimimängus või üksi ja aita metsal elada! 

MITMEKESI MÄNGIDES:

Üks mängija loob mängu ja jagab saadud koodi mänguga liitujatele. Korraga mahub ühte mängu 8 mängijat. Kui kõik liigid on võetud, siis tee uus mäng. Käike tagasi võtta ei saa. Liigu lihtsalt edasi. Ära kasuta back/refresh nuppu, see avab uue mängu.

Punktide saamine:

1) Sinu liigi elujõud. Kui punktiskoor läheb nulli, sureb liik välja. Juurde saavad anda kõik, kes koguvad tarkusepunkte sinu liigi elupaigas (näiteks kassikakule kassikaku männikus).

2) Metsa elujõudu kasvatavad tarkusepunktide abil kõik ühiselt. Mõne liigi väljasuremine kahjustab metsa tugevalt.

3) Tarkusepunktid õigete vastuste eest.

MÄNG ÜHELE

MÄNG MITMELE
 

 Salapärane keskkonnageoloogia - hariv veebimäng ühele või mitmele mängijale

Selles mängus uurid meid ümbritsevate ainete mõju tervisele. Tee üksi või oma tiimiga õigeid valikuid ja kogu tarkust! Aga mäng on riskantne. Valed otsused lähevad kalliks maksma. 

MITMEKESI MÄNGIDES:

Üks mängija loob mängu ja jagab saadud koodi mänguga liitujatele. Korraga mahub ühte mängu 8 mängijat. Kui kõik liigid on võetud, siis tee uus mäng. Käike tagasi võtta ei saa. Liigu alati edasi. Ära kasuta back/refresh nuppu, see avab uue mängu.

Punktide saamine:

1. Sinu elujõud. Kui punktiskoor läheb nulli, saad ohtlike valeotsuste tõttu hukka. Elujõu punkte saad juurde, läbides sissejuhatuse ja siis ainult VEEmaailmast, sest vesi on elu alus.

2. Tarkusepunktid näitavad Sinu keskkonnageoloogia teadmiste taset. 

MÄNG ÜHELE

MÄNG MITMELE