Alates maist muutuvad TÜ loodusmuusemi piletite ja giiditeenuste hinnad ning lisanduvad uued piletitüübid

Avaldatud 22.03.2019

Foto: Kaido Haagen

Alates 1. maist 2019 muutuvad Tartu Ülikooli loodusmuuseumi piletite ja giiditeenuste hinnad. Uue võimalusena lisanduvad loodusmuuseumi kinkepiletid ning loodusmuuseumi ja botaanikaaia ühine aastapilet korduvkülastusteks.

Uued piletihinnad alates 01.05 loodusmuuseumis on:

  • sooduspilet õpilastele, üliõpilastele ja pensionäridele 4 eurot (varasem 3 eurot);
  • täispilet 8 eurot (varasem 6 eurot);
  • perepilet 16 eurot (varasem 14 eurot).

Kehtima jäävad kõik senised sooduskategooriad, sh on tasuta sissepääs kuni 8-aastastele lastele (kaasa arvatud 8-aastased), Tartu Ülikooli töötajatele ja üliõpilastele ning veel mitmetele teistele sihtrühmadele. Täpne info sooduskategooriatest on kodulehel.

Giiditeenuse uued hinnad alates 01.05 loodusmuuseumis on:

  • 30 eurot õpilasgruppidele (varasem 20 eurot);
  • 35 eurot täiskasvanute gruppidele (varasem 30 eurot).

Aastapilet hinnaga 30 eurot on täiesti uus piletitüüp. See annab õiguse ostmise päevast alates terve aasta jooksul külastada piiramatu arv kordi nii loodusmuuseumi kui botaanikaaia ekspositsioone ja näitusi ning võtta osa üritustest, kuhu sissepääs on piletiga. Aastapilet ei kehti erisündmustele, nagu näiteks looduseretkedele ja koolivaheaja laagritele, mille osavõtutingimustest teavitatakse iga kord eraldi. Ostetud aastapiletid on nimelised.

Loodusmuuseumi piletitele lisanduvad kinkekaardid hinnaga 4 eurot, mille alusel saab kingi saaja lunastada muuseumipileteid.

Õppepogrammide hinnad ei muutu. Kõigile juba tehtud broneeringutele kehtivad endised hinnad.

Senised loodusmuuseumi piletihinnad on kehtinud alates 2016. aasta algusest. Hindade muutmine on tingitud üldisest majanduskeskkonnast, kus aastate jooksul on toimunud pidev kulude suurenemine. Muuseum soovib jätkuvalt pakkuda väga head teenust, olla kaasaegne ja uuendusmeelne ning kinkida külastajatele uusi põnevaid elamusi ja näituseid. 
Info hindade ja soodupiletite kohta on avaldatud kodulehel.

Lisainfo:
TÜ loodusmuuseum
tel 737 6076
loodusmuuseum@ut.ee