Huvipäev "Loomade kirju maailm"

12. oktoobril toimuval huvipäeval kutsume Tartu Ülikooli loodusmuuseumiga kõiki loodushuvilisi põnevale rännakule kirevasse loomariiki. Tegevusi jätkub huvipäeval igas vanuses loodushuvilistele. 

Kell 11.30 ja 13.30 saab tutvuda muuseumi eksootiliste lemmikloomadega – tarantli, roheleeguani, kuningpüütoni, kilpkonnade ja teistega. Õpituba kestab tund aega.

Kell 12.30 saab osaleda kogu perega põneval lasteekskursioonil. Muuseumi- ja loodussõpradest lapsed kehastuvad ajutiselt muuseumigiidideks ja viivad kõik huvilised meeleolukale ekskursioonile, et tutvustada oma kõige lemmikumaid eksponaate.

Üle kogu muuseumi saab mängida põnevat otsimismängu, tutvuda kivistunud loomadega ning meisterdamise töötoas saab valmistada endale taaskasutatud materjalidest loomi.

Huvipäev toimub 12. oktoobril kell 11.00-15.30 Tartu Ülikooli loodusmuuseumis (Vanemuise 46). Osalemine muuseumipiletiga. Osalema on oodatud nii lapsed kui täiskasvanud.

Huvipäeva korraldamist toetab Keskkonnainvesteeringute Keskus.

Üritus kuulub laste-ja noorte festivali "Avatud mänguväljad" paralleelprogrammi. “Avatud mänguväljad” toimub 12. – 27. oktoobril üle Eesti. Rohkem infot  http://avatudfestival.ee/et/esileht/

Rohkem infot:
TÜ loodusmuuseum
Tel 7376076
loodusmuuseum@ut.ee

 

Laupäev, 12. Oktoober 2019 - 11:00 kuni 15:30