Huvipäev muuseumis

Huvipäev on igas vanuses loodusehuvilistele mõeldud üritus, kus tähelepanu all on kindel valdkond või teema. Igaüks saab osaleda põnevates õpitubades, lapsed saavad meisterdada ja elavnurgas saab tutvuda eksootiliste lemmikloomadega.

Huvipäev on tavaliselt kuu teisel laupäeval.

Osalemine muuseumipiletiga.

Toetab SA Keskkonnainvesteeringute Keskus.

Huvipäev "Talve muinasjutt"

30. novembril toimub Tartu Ülikooli loodusmuuseumis huvipäev “Talve muinasjutt”, kuhu ootame osa võtma igas vanuses huvilisi.

Loodusmuuseumis otsime, uurime ja mõistatame muinasjuttude põnevaid loomi ja teisi tegelasi. “Õpitoas meisterdame ja valmistame huvitavas soolatehnikas värviliste lumehelveste ja öökullidega jõulukaarte. Geoloogia õpitoas õpime lähemalt tundma muinasjutu kive. Mõnusal muinasjutu vaibal saab mänguloomade seltsis muinasjutu raamatuid vaadata,” sõnas huvipäeva juhendaja TÜ loodusmuuseumi loodushariduse koordinaator Külli Kalamees-Pani.

Kell 11:30 ja 13:30 saavad huvilised tutvuda muuseumi eksootiliste lemmikloomadega: tarantli, roheleeguani, kuningpüütoni ja teistega. Õpituba kestab tund aega.

Huvipäev toimub laupäeval, 30.novembril kell 11:00-15:30 Tartu Ülikooli loodusmuuseumis, Vanemuise tn 46. Osalema on oodatud kõik huvilised nii lapsed kui täiskasvanud! 
Sissepääs muuseumipiletiga.

Huvipäeva korraldamist toetab SA Keskkonnainvesteeringute keskus.

Lisainfo:
TÜ loodusmuuseum
Tel: 7376076
loodusmuuseum@ut.ee