JÄÄB ÄRA! Koolivaheaja looduspäev „Loomade jäljed“ 23. veebruaril

Foto: Silvia Luik
Avaldatud 12.02.2021

NB! Seoses 22.02.2021 kehtivate uute piirangutega jääb looduspäev ära. Looduspäeva töötubades olid planeeritud grupiviisilised tegevused, mis ei ole hetkel lubatud.

Tartu Ülikooli loodusmuuseum kutsub koolivaheajal õpilasi uurima loomade jälgi ja nende tegevust. Looduspäev loomade jälgedest ja tegevusest talvel toimub 23. veebruaril kell 11–14.

Looduspäeval saavad kõik õpilased osaleda mõlemas põnevas õpitoas. Esimeses töötoas uuritakse loomade jälgi talvel: milline on põdra jäljerida, kelle jälgedele sarnanevad ilvese või hundi jäljed, millised on orava, kopra ja jänese tegevusjäljed, kui pikki hüppeid teeb nugis või hoopis metskits, kui suured on karu ja saarma jäljed ja huvitavat loomade elust. Teises töötoas toimub põnev aaretejaht muuseumis.

Koolivaheaja looduspäev toimub 23. veebruaril kell 11–14 Tartu Ülikooli loodusmuuseumis (Vanemuise tn 46, Tartu). Osalema on oodatud 7–14aastased õpilased. Palume kõigil lastel kanda maski ning hoida vahemaad teiste külastajategaOsalejate arv on piiratud!

Vajalik on eelnev registreerimine telefoni 737 6076 või e-kirja loodusmuuseum@ut.ee teel.

Osalustasu lapse kohta on 6 eurot. Kogunemine ja osalustasu maksmine toimub samal päeval alates kell 10:30 loodusmuuseumi kassas.

Korraldamist toetab SA Keskkonnainvesteeringute Keskus.

Lisainfo:
Tartu Ülikooli loodusmuuseum
tel 737 6076
loodusmuuseum@ut.ee
www.natmuseum.ut.ee