Muuseumiööl, 18. mail uurime TÜ loodusmuuseumis põnevaid mustreid

Avaldatud 14.05.2019

Üle terve Eesti toimuv muuseumiöö avab 18. mai õhtul kümnete muuseumide ja teiste põnevate mäluasutuste uksed. Tartu Ülikooli loodusmuuseum on kõikidele huvilistele avatud kell 18-23

Käesoleva aasta Muuseumiöö teema – “Öös on mustried” – kutsub külastajaid tabama mustreid elus meie ümber: kultuuris, ühiskonnas, looduses ja küsima milliste mustrite osad me ise oleme. Milliseid mustreid märkame ja millistest vabaneda püüame? Miks me käitume teatud olukordades kindlal moel ehk millised on meie käitumismustrid, olgu siis indiviidi või grupina? Tartu Ülikooli loodusmuuseumis võetakse luubi alla looduse mustrid.

Tartu Ülikooli loodusmuuseumis pakuvad kõige noorematele külastajatele lastenurgas põnevust harivad ja lõbusad loodusmängud. 

Suuremad külastajad saavad loomariigi mustritega tutvuda ja ajusid ragistada kogu muuseumi haaravas põnevas ja mustrilises otsimismängus. 

Külastajatele pakub kosutust soojade jookide ja maheda ampsu näol Mahekohv Ratastel. Teretulnud on oma kohvitopsi kaasa võtmine.

Lisainfo:

TÜ loodusmuuseum

Tel 7376076

loodusmuuseum@ut.ee