Muuseumihariduse infopäev KUMUs

Tartu Ülikooli loodusmuuseum ja botaanikaaed osaleb muuseumihariduse infopäeval „MÕK* ja RÕK* muuseumis“ , mille fookuses on õppeainete lõimimine koolis ja muuseumis ning tulevikusuunad haridusmaastikul.

Eesti Kunstimuuseum korraldab kolmandat korda muuseumihariduse infopäeva õpetajatele ja koolijuhtidele. Teabepäev „MÕK* ja RÕK* muuseumis“ toimub 29. augustil 2019 kell 11.00–16.00 Kumu kunstimuuseumis. Muuseumihariduse infopäev keskendub õppeainete lõimimisele ja tulevikule orienteeritud ning loomingulise hariduse kujundamisele nii koolis kui ka muuseumis.

Sel aastal tutvustavad oma uusi programme ja tegevusi 25 muuseumi üle Eesti. Lisaks on kavas paneeldiskussioon hariduse tulevikusuundadest, õpetajatel on võimalus osaleda töötubades ning tutvuda Kumu kunstimuuseumi näitustega.

Päeva jooksul on osalejatel võimalus külastada kõiki Kumu näitusi.

Osalevad muuseumid: Eesti Kunstimuuseum; Eesti Rahva Muuseum; Eesti Ajaloomuuseum; Eesti Arhitektuurimuuseum; Eesti Loodusmuuseum; Eesti Maaelumuuseumid; Eesti Meremuuseum; Eesti Rahvusarhiiv; Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseum; Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum; Eesti Tervishoiu Muuseum; Eesti Vabaõhumuuseum; Hiiumaa Muuseumid; Ida-Virumaa muuseumid; Jääaja Keskus; Narva Muuseum; NUKU muuseum; Sibulatee piirkonna muuseumid; Sillaotsa Talumuuseum; Tallinna Kunstihoone; Tallinna Linnamuuseum; Tartu Kunstimuuseum; Tartu Ülikooli loodusmuuseum ja botaanikaaed; Tartu Ülikooli muuseum; Tartu Ülikooli teaduskool; Haapsalu ja Läänemaa muuseumid.

Üritus on õpetajatele tasuta, kuid vajalik on eelregistreerimine.
Registreeruda saab sellel lingil kuni 18. augustini 2019. 

Rohkem infot: https://kunstimuuseum.ekm.ee/muuseumihariduse-infopaev 

Neljapäev, 29. August 2019 - 11:00 kuni 16:00