Töötajad

Tartu Ülikooli loodusmuuseum ja botaanikaaed

Nimi

 

Amet

Kontakt

Urmas Kõljalg, PhD (ökoloogia)

 

 

 

direktor, projektijuht, akadeemik

5341 2823
urmas.koljalg@ut.ee

Tartu Ülikooli loodusmuuseum
Vanemuise tn 46, 51003, Tartu, Eesti
Telefon: 737 6076
E-post: loodusmuuseum@ut.ee
Veebileht: natmuseum.ut.ee

 

Nimi

 

Amet

Kontakt

Kätlin Koser, MA (klassiõpetaja)

 

sekretär-teabespetsialist

tel 737 6076, 531 01604
katlin.koser@ut.ee
Vanemuise 46-237

Annely Jõgeva

 

turundus- ja kommunikatsioonijuht

tel 5665 5140
annely.jogeva@ut.ee
Vanemuise 46-237

Martin Vipp

 

arendusprojektide peaspetsialist

tel 5667 9409
martin.vipp@ut.ee
Vanemuise 46-249

Veljo Runnel, MSc (zooloogia)

 

harrastusteaduse peaekspert

veljo.runnel@ut.ee
Vanemuise 46

Kadri Põldmaa, PhD (botaanika ja mükoloogia)

 

mükoloogia kaasprofessor,
teaduskogude juhataja

Tel 512 0743
kadri.poldmaa@ut.ee
Ravila 14a

 

Geoloogilised kogud

 

Vanemuise 46 Tartu, 51003, Tartu maakond, Eesti

 

Nimi

 

Amet

Kontakt

Mare Isakar, MSc (geoloogia)

 

peavarahoidja

tel 531 01602
mare.isakar@ut.ee
Vanemuise 46-232

Külli Kübar, MSc (bioloogia didaktika)

 

varahoidja

tel 737 5839
kulli.kubar@ut.ee
Vanemuise 46-232

Zooloogilised kogud

 

Vanemuise 46 Tartu, 51003, Tartu maakond, Eesti

 

Nimi

 

Amet

Kontakt

Villu Soon, PhD (zooloogia)

 

zooloogia teadur

villu.soon@ut.ee
tel 531 01601
Vanemuise 46-117

Andrei Miljutin, knd (bioloogiateadused)

 

kuraator

andrei.miljutin@ut.ee
Vanemuise 46-116

Andro Truuverk, MSc (zooloogia ja hüdrobioloogia)

 

kuraator

andro.truuverk@ut.ee

Mati Martin, knd (bioloogia)

 

zoosüstemaatika peaspetsialist

mati.martin@ut.ee
Vanemuise 46-117

Margus Ots

 

peaspetsialist

tel 508 2244
margus.ots@ut.ee

Tarmo Timm 

 

zoosüstemaatika spetsialist

tarmo.timm@ut.ee

Peeter Tarlap 

 

spetsialist 

peeter.tarlap@ut.ee
Vanemuise 46-107

Näituste ja loodushariduse osakond

 

Vanemuise 46 Tartu, 51003, Tartu maakond, Eesti

 

Nimi

 

Amet

Kontakt

Reet Mägi, MA (Euroopa õpingud)

 

juhataja

tel 504 0826
reet.magi@ut.ee
Vanemuise 46-237

Silvia Luik, MA (muusikateadus)

 

ürituste koordinaator

tel 5193 9339
silvia.luik@ut.ee
Vanemuise 46-237

Andro Truuverk, MSc (zooloogia ja hüdrobioloogia)

 

kuraator

andro.truuverk@ut.ee

Inge Kukk, MA (kunstiajalugu)

 

peaspetsialist


inge.kukk@ut.ee
Vanemuise 46

 

Külli Kalamees-Pani, MSc (bioloogia didaktika) 

 

loodushariduse koordinaator

tel 5342 5101
kulli.kalamees-pani@ut.ee
Vanemuise 46-249

Aivo Tamm

 

muuseumipedagoog

tel 511 1724
aivo.tamm@ut.ee
Vanemuise 46-249

Elen Kontkar, MSc (zooloogia ja hüdrobioloogia)

 

loodushariduse spetsialist

elen.kontkar@ut.ee
Vanemuise 46

Margit Hirv, MSc (botaanika ja mükoloogia)

 

loodushariduse spetsialist

tel 523 9736
margit.hirv@ut.ee
Lai 38

Tõnu Pani, MSc (geoloogia ja mineraloogia)

 

spetsialist

tonu.pani@ut.ee
Vanemuise 46-237

Margot Sakson

 

kunstnik-kujundaja

margot.sakson@ut.ee
Vanemuise 46-237

Katrin Kolnes

 

administraator-teabespetsialist

katrin.kolnes@ut.ee
tel 737 6077
Vanemuise 46

Kärt Erikson

 

administraator

kart.erikson@ut.ee
Vanemuise 46

Taisi Juus

 

administraator (tööleping peatatud)

taisi.juus@ut.ee

Kersti Kihno, MSc (geoökoloogia)

 

giid

kersti.kihno@ut.ee
Vanemuise 46

Liis Vikerpuur

 

giid

liisuv@ut.ee
Vanemuise 46

Mirjam Zautina 

 

giid

mirjam.zautina@ut.ee
Vanemuise 46

Mariia Bochkova

 

giid

mariia.bochkova@ut.ee
Vanemuise 46

Botaanilised kogud 

 

Lai 38/40 Tartu, 51005, Tartu maakond, Eesti

 

Nimi

 

Amet

Kontakt

Kai Vellak, PhD (botaanika ja mükoloogia)

 

botaanika- ja mükoloogiakogude juhataja

tel 524 6249
kai.vellak@ut.ee
Lai 38

Kaili Orav, MSc (taime- ja seeneteadus)

 

kuraator

kaili.orav@ut.ee
Lai 40

Mari Müür, MSc (bioloogilise mitmekesisuse kaitse)

 

kuraator

mari.muur@ut.ee
Lai 38

Ülle Reier, PhD (botaanika ja mükoloogia)

 

soontaimede herbaariumi kuraator

tel 5343 0945
ulle.reier@ut.ee
Lai 40

Tiiu Kupper, MSc (botaanika ja mükoloogia)

 

kuraator

tiiu.kupper@ut.ee
Lai 38

Tiina Samson, MSc (bioloogilise mitmekesisuse kaitse)

 

kuraator 0,4                                        

tiina.samson@ut.ee
Lai 38

Mükoloogilised kogud

Ravila 14a Tartu,  51003, Tartumaa, Eesti (seente kogu)
Lai 38 Tartu, 51005, Tartumaa, Eesti (samblike kogu)
E-post: fungarium@ut.ee

Nimi
 
Amet Kontakt

Irma Zettur

 

seente kogu kuraator

irma.zettur@ut.ee
Ravila 14a

Mari Müür, MSc (bioloogilise mitmekesisuse kaitse)

 

kuraator

mari.muur@ut.ee
Lai 38

Mikrobioloogilised kogud

Ravila 14a, Tartu, 51003, Tartumaa, Eesti

Nimi   Amet Kontakt

Irma Zettur

 

kuraator

 

irma.zettur@ut.ee

 

Kati Küngas

 

mikrobioloogilise kogu spetsialist 0,6 k

kati.kungas@ut.ee

Mari Pent

 

mikrobioloogia teadur

mari.pent@ut.ee

DNA ja keskkonnaproovide kogud

 

Vanemuise 46 Tartu, 51003, Tartu maakond, Eesti

 
Nimi   Amet Kontakt

Sergei Põlme, PhD (botaanika ja mükoloogia)

 

zoosüstemaatika peaspetsialist

 

sergei.polme@ut.ee

 

Elurikkuse digiarhiivide töörühm

 

Vanemuise 46 Tartu, 51003, Tartu maakond, Eesti

 

Nimi

 

Amet

Kontakt

Kessy Abarenkov, PhD (botaanika ja mükoloogia)

 

elurikkuse informaatika vanemteadur

kessy.abarenkov@ut.ee
Vanemuise 46-249

Allan Zirk

 

peaspetsialist

allan.zirk@ut.ee
Vanemuise 46-249

Timo Piirmann

 

spetsialist

timo.piirmann@ut.ee
Vanemuise 46-249

Raivo Pöhönen

 

spetsialist

raivo.pohonen@ut.ee
Vanemuise 46-249

Filipp Ivanov

 

spetsialist

filipp.ivanov@ut.ee
Vanemuise 46-249

Kristjan Adojaan, MSc (bioloogia didaktika)

 

elurikkuse informaatika spetsialist

tel 503 9306, 7301 040
kristjan.adojaan@ut.ee
Vanemuise 46-24