Töötajad

Tartu Ülikooli loodusmuuseum ja botaanikaaed

Nimi

Amet

Kontakt

Urmas Kõljalg, PhD (ökoloogia)

 

 

direktor, projektijuht, akadeemik

tel 737 6235,
5341 2823
urmas.koljalg@ut.ee

Tartu Ülikooli loodusmuuseum
Vanemuise tn 46, 51014 Tartu, Eesti
Telefon: 737 6076
E-post: loodusmuuseum@ut.ee
Veebileht: natmuseum.ut.ee

 

Nimi

Amet

Kontakt

Kätlin Koser, MA (klassiõpetaja)

sekretär-teabespetsialist

tel 737 6076, 531 01604
katlin.koser@ut.ee

Annely Jõgeva

turundus- ja kommunikatsioonijuht

tel 5665 5140
annely.jogeva@ut.ee

Martin Vipp

arendusprojektide peaspetsialist

tel 5667 9409
martin.vipp@ut.ee

Veljo Runnel, MSc (bioloogia)

 

 

harrastusteaduse peaekspert

veljo.runnel@ut.ee

Geoloogilised kogud

Nimi

Amet

Kontakt

Mare Isakar, MSc (geoloogia)

peavarahoidja

tel 531 01602
mare.isakar@ut.ee

Külli Kübar, MSc (bioloogia didaktika)

 

 

varahoidja

tel 737 5839
kulli.kubar@ut.ee

Zooloogilised kogud

Nimi

Amet

Kontakt

Villu Soon, PhD (zooloogia)

zooloogia teadur

villu.soon@ut.ee
tel 531 01601

Andrei Miljutin, knd (bioloogiateadused)

kuraator

andrei.miljutin@ut.ee

Andro Truuverk, MSc (zooloogia ja hüdrobioloogia)

kuraator

andro.truuverk@ut.ee

Mati Martin, knd (bioloogia)

zoosüstemaatika peaspetsialist

tel 506 1721
mati.martin@ut.ee

Margus Ots

peaspetsialist

tel 508 2244
margus.ots@ut.ee

Tarmo Timm 

zoosüstemaatika spetsialist

tarmo.timm@ut.ee

Peeter Tarlap 

 

spetsialist 

peeter.tarlap@ut.ee

 

Näituste ja loodushariduse osakond

Nimi

Amet

Kontakt

Reet Mägi, MA (Euroopa õpingud)

juhataja

tel 504 0826
reet.magi@ut.ee

Silvia Luik, MA (muusikateadus)

ürituste koordinaator

tel 5193 9339
silvia.luik@ut.ee

Andro Truuverk, MSc (zooloogia ja hüdrobioloogia)

kuraator

andro.truuverk@ut.ee

Inge Kukk, MA (kunstiajalugu)

peaspetsialist

tel 520 9484
inge.kukk@ut.ee

 

Külli Kalamees-Pani, MSc (bioloogia didaktika) 

loodushariduse koordinaator

tel 5342 5101
kulli.kalamees-pani@ut.ee

Aivo Tamm

muuseumipedagoog

tel 511 1724
aivo.tamm@ut.ee

Elen Kontkar, MSc (zooloogia ja hüdrobioloogia)

loodushariduse spetsialist

elen.kontkar@ut.ee

Margit Hirv, MSc (botaanika ja mükoloogia)

loodushariduse spetsialist

tel 523 9736
margit.hirv@ut.ee

Tõnu Pani, MSc (geoloogia ja mineraloogia)

spetsialist

tonu.pani@ut.ee

Margot Sakson

kunstnik-kujundaja

margot.sakson@ut.ee

Katrin Kolnes

administraator-teabespetsialist

katrin.kolnes@ut.ee

Kärt Erikson

administraator

kart.erikson@ut.ee

Taisi Juus

administraator (tööleping peatatud)

taisi.juus@ut.ee

Kersti Kihno, MSc (geoökoloogia)

giid

kersti.kihno@ut.ee

Liis Vikerpuur

giid

liisuv@ut.ee

Mirjam Zautina 

giid

mirjam.zautina@ut.ee

Mariia Bochkova

giid

mariia.bochkova@ut.ee

Janek Urvik, PhD (loomaökoloogia)

 

 

giid

janek.urvik@ut.ee

Botaanilised kogud

Nimi

Amet

Kontakt

Kai Vellak, PhD (botaanika ja mükoloogia)

botaanika- ja mükoloogiakogude juhataja

tel 737 6229,
524 6249
kai.vellak@ut.ee

Kaili Orav, MSc (taime- ja seeneteadus)

kuraator

kaili.orav@ut.ee

Mari Müür, MSc (bioloogilise mitmekesisuse kaitse)

kuraator

mari.muur@ut.ee

Ülle Reier, PhD (botaanika ja mükoloogia)

soontaimede herbaariumi kuraator

tel 5343 0945
ulle.reier@ut.ee

Tiiu Kupper, MSc (botaanika ja mükoloogia)

kuraator

tiiu.kupper@ut.ee

Tiina Samson, MSc (bioloogilise mitmekesisuse kaitse)

kuraator 0,4                                        

tiina.samson@ut.ee

Mükoloogilised kogud

Nimi Amet Kontakt

Irma Zettur

seente kogu kuraator

irma.zettur@ut.ee

Mari Müür, MSc (bioloogilise mitmekesisuse kaitse)

 

kuraator

mari.muur@ut.ee

Mikrobioloogilised kogud

Nimi Amet Kontakt

Irma Zettur

 

kuraator

 

irma.zettur@ut.ee

 

DNA ja keskkonnaproovide kogud

Nimi Amet Kontakt

Sergei Põlme, PhD (botaanika ja mükoloogia)

 

zoosüstemaatika peaspetsialist

 

sergei.polme@ut.ee

 

Elurikkuse digiarhiivide töörühm

Nimi

Amet

Kontakt

Kessy Abarenkov, PhD (botaanika ja mükoloogia)

elurikkuse informaatika vanemteadur

kessy.abarenkov@ut.ee

Allan Zirk

peaspetsialist

allan.zirk@ut.ee

Timo Piirmann

spetsialist

timo.piirmann@ut.ee

Raivo Pöhönen

spetsialist

raivo.pohonen@ut.ee

Filipp Ivanov

spetsialist

filipp.ivanov@ut.ee

Kristjan Adojaan, MSc (bioloogia didaktika)

elurikkuse informaatika spetsialist

tel 503 9306
kristjan.adojaan@ut.ee